راهکارهای خرید مداد ابرو

استفاده از مداد ابرو به عنوان یکی از مهمترین لوازم آرایش ابرو می باشد . این مسئله مهمی برای خانم های جوان می باشد .

بهترین راهکارهای کاربردی برای استفاده از مداد ابرو

1.شکل ابروهای خود را پیدا کنید

به فرم ابرو خود دقت کنید و ببینید ابروهای شما از کجا شروع و به کجا ختم می شود . اگر ابروهای نامرتب دارید بهتر است ابتدا با ابزارهایی مانند برس ابرو ، قیچی و موچین موهای زائد اطراف آن را حذف کنید ، اگر ابروهای شما مرتب باشد ، آرایش ابرو و در نهایت استفاده از مداد ابرو خیلی راحت تر خواهد شد .

2. انتخاب صحیح مداد ابرو

پس از آنکه ابروهای شما از لحاظ ظاهری مرتب شدند زمان استفاده از مداد ابرو فرا می رسد ، مداد ابرو یک مداد شبیه مداد رنگی می باشد . همانطوری که مداد را در دست می گیرید ، می توانید مداد ابرو را نیز در دست گرفت . بهترین راهکار برای انتخاب و استفاده از مداد ابرو این است که رنگ مناسب را انتخاب کنید . اگر موهای ابروی ضخیم و تیره دارد ، مداد ابروهایی با رنگ تیره باید استفاده کنید . ولی اگر ابروهای قهوه ای دارد از مدادهای روشن تر استفاده کنید .

3. نوک مداد ابرو همیشه باید تیز باشد

قبل از استفاده از مداد ابرو باید نوک آن را تیز کنید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید .

4.استفاده از مداد ابرو در جهت ابروها

در استفاده از مداد ابرو فراموش نکنید که حرکت مداد باید در جهت رشد موهای ابرو و بالا باشد ، مداد ابرو به شما کمک می کند تا ابروهای پر رنگ تری داشته باشید .

نکته های تکنیکی در خرید مداد ابرو

  • مداد ابرویی بخرید که کم چرب و نرم باشد ، بعد از اینکه با مداد روی موهای ابرو کشیدید ، آن را به بالا برس بزنید تا طبیعی تر به نظر برسد .
  • اگر می خواهید ابروهایتان خیلی به چشم بیاید یا موی رنگ شده دارید ، بد نیست ابروها یک درجه روشن تر از موها باشد ، اما بعضی ترجیح می دهند رنگ ابرو طبیعی به نظر برسد .
  • همان طور که لایت به موها جلوه می دهد ، بهتر است ابروها را یک دست کنید ، برای اینکه ابرو ظبیعی و جذاب به نظر برسد قسمت های کم پشت را با کیت پود ابرو یا مداد ابرو بپوشانید ف بعد با ژل ابرو روی آن بکشید .
  • در انتخاب و خرید مداد ابرو ، تناژ رنگ مو را در نظر داشته باشید .
  • بهتر است مداد ابرو را فقط روی مو بکشید و از کشیدن آن روی پوست و جایی که موی ابرو نروییده ، دور نگهش دارید . مداد ابرو قرار است موها را برجسته تر کند ، نه این که مو روی پوست شما بکشد ، البته اگر دنبال ابروی طبیعی هستید .
  • پیشنهاد می کنیم برای رنگ ابرو سراغ رنگ مو که در خانه دارید ، نروید . این رنگ برای مو طراحی شده و میتواند به پوست ابرو آسیب رساند .

حرف آخر

خرید لوازم آرایش صورت ، ابرو و چشم در سال های اخیر به شدت افزایش داشته است ، آنچه اهمیت دارد این است که آرایش ابروها با توجه به فرم صورت خود و مدل ابرو انجام می شود . لوازم آرایش برای تمام افراد ثابت هستند اما این که چگونه از آن استفاده می کنند متفاوت است .

ابروهای شما احساسات را منتقل می کنند ، بنابراین وقت کافی برای آرایش ، تمیز کردن و زیبا کردن آنها بگذارید .

برای خرید این محصول کلیک کنید

سید مسعود عسکری
درباره ما
ارسال دیدگاه